Dla dzieci

Informacja

O nas

O nas

Oferujemy szeroki asortyment części i akcesoriów rowerowych, ale również sprawną i fachową obsługę.

Dla dzieci

Rowery dziecięce w czerech rozmiarach kół (12”-24”). Producenci skupieni byli głównie na zapewnieniu młodym użytkownikom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Ponadto dużo uwagi poświęcono na dostosowanie stopnia trudności obsługi w zależności od wieku. Kolorowa stylistyka, która przyciąganie uwagę malucha oraz starsze dzieci. 

Dla dzieci Brak produktów w tej kategorii

Subkategorie

  • Junior

    Rowery młodzieżowe na kołach 20”-24” przeznaczone dla starszych dzieci. Większy niż w rowerach dziecięcych rozmiar kół umożliwia wyposażenie nie tylko w piasty torpedo, ale także zastosowane częściej używanych systemów wielobiegowych – w kołach 20” 5-6 natomiast w kołach 24” 18, 21 a nawet 24 przełożenia. Hamulce w zależności od zastosowanej tylnej piasty torpedo - w nogach oraz dźwignia hamulca przedniego na kierownicy,  wolnobieg - obie dźwignie hamulca na kierownicy. Typy ram dostosowane do preferencji młodego rowerzysty – górskie bądź miejskie.

  • Kids

    Rowery dziecięce na kołach 12’-16’ przeznaczone dla najmłodszych rowerzystów. Kształt ramy z obniżoną górną rurką ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Zaprojektowane tak, by ułatwić najmłodszym naukę jazdy na rowerze. Wygodne siodełko i chwyty kierownicy. Hamulce w tylnej piaście oraz przedni z dźwignią na kierownicy umożliwiają dziecku instynktowne i pewne hamowanie. Wytrzymałe kółka boczne o regulowanej wysokości. Szerokie opony zapewniają stabilność w czasie jazdy. Osłonki na poprzeczce kierownicy i mostku oraz osłona łańcucha pomagają chronić dziecko przed urazami w razie ewentualnego upadku. Światła odblaskowe, błotniki i dzwonek.

Strona wykorzystuje pliki cookies.

ePartnerzy Marketingowi