Rowery

Wybór właściwego modelu roweru pod kątem własnych potrzeb i wymagań jest niezwykle ważny. Zależy nam aby każdy nasz klient dokonujący zakupu w naszym sklepie był zadowolony i miał poczucie, że dokonał właściwego wyboru. Chcemy aby wybrany model roweru posłużył Państwu na długie lata i był źródłem wielu niezapomnianych przeżyć.


Dlatego w naszym ...

Wybór właściwego modelu roweru pod kątem własnych potrzeb i wymagań jest niezwykle ważny. Zależy nam aby każdy nasz klient dokonujący zakupu w naszym sklepie był zadowolony i miał poczucie, że dokonał właściwego wyboru. Chcemy aby wybrany model roweru posłużył Państwu na długie lata i był źródłem wielu niezapomnianych przeżyć.


Dlatego w naszym sklepie możecie wybrać wymarzony rower z pośród bogatej oferty znanych i mniej znanych marek w różnych zakresach cenowych. Oferujemy rowery takich marek jak Cannondale, Centurion czy Kross. Nasza oferta to również rowery turystyczne, miejskie, szosowe, dziecięce, rowery wyposażone zarówno w ramy aluminiowe lub karbonowe Nawet najbardziej wymagający klient  znajdzie rower spełniający jego oczekiwania.

Sprzedaż rowerów to nasza pasja. Dlatego w razie wątpliwości związanych z zakupem zachęcamy do skorzystania z fachowej pomocy pracowników naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rowerów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny i rzeczowy.

Więcej

Rowery Brak produktów w tej kategorii

Subkategorie

 • Górskie

  Rowery MTB (ang. Mountain Terrain Bike), czyli rowery górskie, to sprzęt, którego przeznaczeniem jest jazda w trudniejszym terenie, np. górskie ścieżki, szlaki leśne, specjalne tory przeszkód.

  Ramy rowerów MTB występują w różnych kształtach, zależnie od przeznaczenia roweru. Najczęściej spotykanym rodzajem ramy jest hardtail, ze względu na prostotę budowy, niewielką masę oraz niski koszt produkcji i serwisu. W przypadku rowerów służących do bardziej wymagających zjazdów tj. rowery downhillowe stosuje się ramy z pełną amortyzacją (tzw. full suspension). Ramy rowerów górskich wykonywane są najczęściej z aluminium lub włókna węglowego. Klasyczny rower MTB posiada koła 26”, obecnie wypierane rozmiarami 27,5” oraz 29”. Dla zwiększenia trakcji opony w rowerach górskich są szerokie, a stopień agresywności bieżnika dobiera się do warunków terenowych. W rowerach MTB, w zależności od przeznaczenia stosuje się różne typy przełożeń. Konfiguracji jest wiele: mechanizm korbowy może być wyposażony w 1,2 lub 3 tarcze  - natomiast stosowane kasety posiadają od 7 do 11 zębatek. Dla poprawy bezpieczeństwa w standardzie montowane są bardzo skuteczne hamulce tarczowe coraz rzadziej V-brake.

 • Gravel/Przełaj

  Wszechstronne Rowery przełajowe przede wszystkim zostały stworzone  jak sama nazwa wskazuje do kolarstwa przełajowego, ale świetnie nadają się do zimowego treningu kolarzy szosowych, jak i w rekreacyjnej jeździe po asfalcie, żwirze czy leśnych ścieżkach. Niska waga ułatwia zawodnikom przenoszenie roweru przez przeszkody terenowe. Zwykle stosuje się ramy aluminiowe lub carbonowe z geometrią zbliżoną do rowerów szosowych. Koła 28” z oponami o szerokości ok. 30 mm z bieżnikiem o różnym stopniu agresywności zapewniają lepszą przyczepność. Skuteczność hamowania zapewniają hamulce tarczowe lub rzadziej szczękowe V-brake czy cantilever. Stosowane układy napędowe zapożyczone z grup szosowych lecz z przełożeniami bardziej terenowymi.

 • Szosowe

  Rowery szosowe przeznaczone są przede wszystkim do szybkiej jazdy po utwardzonych powierzchniach – klasyczne szosy, rowery Triathlonowe oraz torowe, wyjątek stanowią rowery przełajowe, które dzięki szerszej oponie z agresywnym bieżnikiem pozwalają na jazdę w terenie. Na osiągi w tej grupie rowerów mają wpływ odpowiednio skonfigurowane przełożenia, niska masa, geometria ramy, wąskie  opony zapewniające małe opory toczenia, pochylona pozycja kolarza dla poprawy aerodynamiki.  

 • E-bike

 • Turystyczne

  Rowery uniwersalne stworzone do pokonywania dużych odległości zarówno na drogach asfaltowych jak i ubitych leśnych duktach czy szutrze. 28’ koła umożliwiają osiąganie większej prędkości oraz ułatwiają pokrywanie nierówności, natomiast średniej szerokości opony z zazwyczaj drobnym bieżnikiem zapewniają niskie opory toczenia. Stosunkowo wysoka rama, szersze siodełka, bogata oferta mostów kierownicy oraz samych kierownic zapewnia komfortową pozycję na długich dystansach.

 • Miejskie

  Rowery miejskie dzielimy na dwie grupy ze względu na budowę i przeznaczenie.

  Grupa City zapewni komfortową jazdę bez pośpiechu w wyprostowanej pozycji dzięki obniżonej ramie, wspornikowi z regulacja kąta pochylenia, giętą, szeroką kierownicą,  szerokim siodłem oraz pełnym wyposażeniem: oświetlenie, błotniki, bagażnik, osłona łańcucha, podpórka czy koszyk.

  Druga grupa to rowery typu Urban. Dzięki niskiej wadze uzyskanej poprzez minimalistyczne wyposażenie , sztywnej konstrukcji ramy oraz pochylonej pozycji zapewniają szybkie i sprawne przemieszczanie się w cyklu miejskim.

 • Dla dzieci

  Rowery dziecięce w czerech rozmiarach kół (12”-24”). Producenci skupieni byli głównie na zapewnieniu młodym użytkownikom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Ponadto dużo uwagi poświęcono na dostosowanie stopnia trudności obsługi w zależności od wieku. Kolorowa stylistyka, która przyciąganie uwagę malucha oraz starsze dzieci. 

 • BMX

Strona wykorzystuje pliki cookies.

ePartnerzy Marketingowi